Výstava obrazov: Svetlo a farby v krajine

Srdečne vás pozývame na výstavu obrazov Ladislava Csurmu, ktorá predstaví diela inšpirované krásou okolitej krajiny. Nechajte sa očariť svetlom a farbami, ktoré tento talentovaný umelec zachytil na svojich plátnach.

Kedy: Nedeľa 18. augusta 2024
Čas: 14:00 hod.
Miesto: Obecný úrad Láb

Ladislav Csurma, uznávaný umelec, ilustrátor, výtvarník a obyvateľ našej obce, ktorý získal uznanie nielen doma, ale aj v zahraničí. Jeho práca zahŕňa významné ilustrácie pre detské knihy a úspešné projekty v animovanom filme. Spolupracuje aj s reklamnými agentúrami a venuje sa voľnej tvorbe. Je autorom komixových príbehov časopisu Kamarát – Pipi dlhá pančucha, Romanove dobrodružstvá a samostatných komiksov Tajomstvo starého domu, ktoré vyšli aj knižne. Spolupracoval aj na obľúbenom kreslenom seriáli Bob a Bobek. Medzi jeho najnovšie ilustrácie patrí knižka Veľké dobrodružstvo malého psíka, ktorej hlavná hrdinka je šteniatko Lara.

Tešíme sa na vašu účasť.

Vstup zdarma.